Siatki

Najnowsze wpisy

simple Siatkisiatka na zakupytorba ekologicznatorba na zakupytorba paryżankatorba siateczkowatorba siatkatorba siatka na szydełkutorba siatka na zakupytorba siatka ze sznurkatorba siatkowatorba siatkowa na plażętorba siatkowa na zakupy
torba paryżanka
Torba siatka czarna duża

Torba siatka czarna duża

Torba siatka nie tylko must have każdej fashionistki, ale również każdego przyjaciela ekologii!

Jest doskonała na zakupy. Splot, którym jest wykonana sprawia, że jest ona wytrzymała i ma zdolność rozciągania się pod wpływem ciężaru, co sprawia, że mieści się do niej sporo rzeczy.

Po wyciągnięciu przedmiotów, torba wraca do swojego poprzedniego rozmiaru.

Więcej...

simple Siatkibiała siatkabiała torba siatkaeko siatkaeko torbaekologiczna torbaparyżankaparyżanka torbasiatka na zakupysko torba torbatorba na szydełkutorba na zakupytorba paryżankatorba siatkatorba siatka na zakupytorba siatkowatorba siatkowa na zakupy
torba siatka
Torba siatka biała duża

Torba siatka biała duża

Torba siatka (biała) to trend królujący już od kilku lat i nic nie wskazuje na to, żeby miał zniknąć!

Wzór w siateczkę jest numerem jeden nie tylko w dodatkach, ale również ubraniach.

Dlatego jeśli nie masz jeszcze niczego z tym wzorem, zacznij od torby - łatwo ją zaaranżować i dopasować do wielu stylizacji!

Więcej...

simple Siatkisiatka na zakupytorba ekologicznatorba na zakupytorba paryżankatorba siatka
Czarna torba siatka
Siatka czarna mała

Siatka czarna mała

Torba paryżanka to nie tylko must have każdej fashionistki, ale również każdego przyjaciela ekologii! Splot, którym są wykonane sprawia, że są wytrzymałe i mają zdolność rozciągania się pod wpływem ciężaru, co sprawia, że mieści się do nich sporo rzeczy. Po wyciągnięciu przedmiotów, torba wraca do swojego poprzedniego rozmiaru, ale jeśli jest używana non stop może się nieznacznie rozciągnąć.

Więcej...