Na stół

Najnowsze wpisy

simpleNa stółdekoracja stołuna stółozdoba na stółpod kubekpodkładka bohopodkładka dekoracyjnapodkładka dekoracyjna na stółpodkładka pod kubekpodkładki na stółpodkładki na stół naturalne
podkładka pod kubek boho
Podkładka pod kubek naturalna

Podkładka pod kubek naturalna

Jeśli jesteś osobą, która lubi czuć się wyjątkowo w swoim własnym domu oraz chcesz słyszeć zachwyt ze strony gości nad pięknem pokoju dziennego - kolekcja naturalnych dodatków z naszego sklepu będzie dla Ciebie idealna!

Podkładka pod kubek to doskonały dodatek do każdego wnętrza. Pięknie komponuje się na każdym stole i przy każdym kubku. Jest też świetnym elementem wystroju mebli i nadaje się świetnie jako mata pod świece oraz ozdoba stołów podczas towarzyskich spotkań na tarasie.

Więcej...

variableNa stółmata dekoracyjnamata dekoracyjna do kuchnimata na stółmata na stół bohopodkładkapodkładka dekoracyjnapodkładka na stółpodkładki na stółrustykalne weseleserweta bohoserweta dekoracyjnaserweta na stółślub bohostyl boho
mata na stół
Serweta dekoracyjna biała prostokątna

Serweta dekoracyjna biała prostokątna

Znasz się na trendach wnętrzarskich? Kochasz klimat boho? Znasz jakość produktów tworzonych ręcznie?

Jeśli tak to serweta dekoracyjna prostokątna w kolorze białym jest stworzona dla Ciebie!

Doskonale sprawdzi się we wnętrzu każdego domu, ale najlepsze wrażenie zrobi na przyjęciach i uroczystościach.

Genialnie podkreśli urok zastawy, kwiatów czy świec. Najlepszym dodatkiem do niej jest trawa pampasowa lub gałązki eukaliptusa.

Więcej...