BLOG

Najnowsze wpisy

Rękodzieło

Wywiad z Artystą: Życie na blokowisku!

Z moją pracą wiążą się fantastyczne sytuacje, np. publikacje w gazecie czy wizyta w Dzień Dobry TVN. Ale wiążą się też rzeczy przykre - kopiowanie projektów, kopiowanie samego zamysłu na mój sklep i produkty, które w nim mam, kradzieże zdjęć, przykre wiadomości i komentarze. Jeśli chcę dzielić się tymi fantastycznymi akcjami, to muszę dzielić się i tymi przykrymi. I dla równowagi...

Więcej...

makramy i makatki
Rękodzieło

Wywiad z artystą: NoweHafty

Decydując się na tworzenie rękodzieła zawodowo, trzeba spojrzeć na swoją twórczość biznesowo, mieć strategię, cele. Prowadzenie firmy to nie jest tylko haftowanie czy szydełkowanie, to także szereg „dorosłych” obowiązków. A rękodzieło może być realną pracą, dającą realne zarobki.

Więcej...

haft ozdobny
Rękodzieło

Wywiad z artystą: Kasia Tobor

Lubię sobie myśleć, że ile mam tyle dam. Tak też traktuje swoje rękodzieło. To nie tylko sam produkt a całokształt. Pakowanie, rysowanie, wycinanie wizytówek i etykiet - sprawia mi to ogromną radość, a jeszcze większą, gdy dostaję wiadomości zwrotne z podziękowaniami.
To miód na moje serce, motor napędowy i przede wszystkim informacja, że to co robię ma sens.

Więcej...

Kasia Tobor
Rękodzieło

Wywiad z artystą: Rudy Peeling!

Muszę przyznać jedno: kiedy oglądam zdjęcia na profilu Rudy peeling od razu robię się głodna 😉 Serio! Co prawda Kasia nie jest kucharką, a jedną z najbardziej zdolnych osób, na które wpadłam na Instagramie! Nawet nie wiecie jak urzekła mnie ta ruda piękność i...

Więcej...

rudy peeling
Rękodzieło

Wywiad z artystą: Majstersztryk!

Kasię z Majstersztryk poznałam dzięki Instagramowi. Połączyła nas wspólna pasja do rękodzieła i chęć rozwoju w tym zakresie. Często rozmawiamy, dzielimy się swoją wiedzą i opiniami na temat prowadzenia kont w social mediach. I chociaż nie miałyśmy okazji spotkać się osobiście (JESZCZE;)), to wiem, że nadajemy na tych samych falach!

Więcej...

majstersztryk
Rękodzieło

Jak zrobić kopertę?

Jak zrobić kopertę? Tworzę rękodzieło – to wiecie. Zamówienia pakuję sama – tego się domyślacie. A do każdego zamówienia dodaję coś od siebie – to wiedzą osoby, które zamówiły u mnie dekoracje do swojego domu. W każdej paczce znajduje się koperta. Niezwykła...

Więcej...

jak zrobić kopertę
Rękodzieło

Ceny rękodzieła

Rękodzieła należą do produktów premium. Pomyśl, czy za dobrze skrojoną sukienkę z jedwabiu wykonaną na zamówienie w marce premium, płacisz tyle samo, ile za masowo uszytą mini z poliestru? No nie!

Więcej...

ceny rękodzieła
Lifestyle

Szakszuka (Shakshuka) – przepis

Co ta Aneta znów wymyśliła? Szakszuka? A gdzie nasze polskie śniadania z lat 90-tych?! Chyba bym się nie napracowała, nie? Bo chleb z masłem lub śmietaną (jak kto woli) posypany cukrem chyba każdy zna. I zrobić umie!

Więcej...

szakszuka
Rękodzieło

Czapeczka świąteczna

Czapeczka świąteczna Zima, lata 90-te Prawdziwa zima. Nie taka, że bez śniegu i ludzi na dworze. Taka z zaspami, oblodzonymi chodnikami i bałwanami przed każdym blokiem (czy domem – jeśli ktoś woli). Taka z dziećmi na sankach, ubranymi w kombinezony i rękawiczki z...

Więcej...

czapeczka na choinkę

Kategorie

OBRAZKI

LIFESTYLE

WNĘTRZA

Cześć, jestem Aneta i sprawię, że przestrzeń, w której mieszkasz stanie się charyzmatyczna, podkreśli Twoją osobowość i zaskoczy swoją unikatowością każdego Twojego gościa!